Georganiseerde Rwina

Jawad Es Soufi
wo 20 mei 26 19:30
wo 20 mei 26
19:30
  • wo 20 mei 26
    19:30
    EKP-gebouw
  • Prijzen inclusief consumptie en garderobe.

Rwina komt van het woordje Ruïne. Of Ruïne komt van het woordje Rwina, wie weet het? Anyway, dat maakt tijdens deze show helemaal niet uit, want uiteindelijk zijn wij allemaal een RWINA.” Jawad es Soufi  

Sloegie’s fundament is Rwina. Zonder chaos voelt zijn leven pas echt chaotisch. Hij heeft zoveel bizarre dingen meegemaakt dat de stilte voor hem juist eng is. Als alles keurig volgens planning gaat, denkt ie: waar zijn jullie mee bezig?

In deze vernieuwde show ontdek je waarom Sloegie beter functioneert in een storm dan in een agenda. Waarom toeval soms meer structuur heeft dan Excel. En waarom improvisatie altijd puurder is dan een rode reep Verkade.

Rwina is niet iets om te vrezen. Rwina is de basis. En soms ook gewoon het leukst.

Kom vitamines laden, ontdek hoe je kunt zonnen tijdens een storm en laat je meevoeren in Sloegie’s wereld van GEORGANISEERDE RWINA.

En oh ja; Jawad komt met een nieuw typetje… 

EKP-gebouw
De voorstelling speelt op de tijdelijke locatie van theater De Kring: het EKP-gebouw. Lees hier alles over bereikbaarheid, parkeren en de (VIP-)plaatsen in de zaal. 

De pers over eerdere voorstellingen:
Ontwapenend, ongefilterd en onmogelijk te negeren” - Theaterkrant over SLOEGIE!
Zijn grote talent voor het neerzetten van typetjes gebruikt hij geregeld om het publiek een spiegel voor te houden.” ⭐⭐⭐⭐ - Trouw over Harira
Jawad Es Soufi’s talent voor fysiek theater en zijn schat aan observaties creëren veel vertier” - de Volkskrant over Harira
Knap om te zien hoe snel hij weet te schakelen van stem of toon” - NRC over Harira

Credits

beeld: Anne van Zantwijk

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief