Doe maar rustig

Kim Schuddeboom
do 27 mrt 25 20:15
do 27 mrt 25
20:15
  • do 27 mrt 25
    20:15
    Kleine zaal
  • Prijzen inclusief consumptie, garderobe, service- en administratiekosten.

Kim Schuddeboom komt met haar nieuwe voorstelling ‘Doe maar rustig’. Scherp, ad rem, gevat, diepzinnig, ontroerend, pretentieus, gewaagd… Eigenlijk zoals alleen mannen dat kunnen.

Over Kim Schuddeboom:
Kim (1985) is sinds 2020 lid van Comedytrain. Haar debuutvoorstelling Ongeschreven werd genomineerd voor Neerlands Hoop 2023, een prijs die wordt gegeven aan de meest veelbelovende theatermakers. 'Doe maar rustig' is haar tweede avondvullende voorstelling. Verder heeft Kim twaalf jaar gehockeyd, maar daar wil ze het eigenlijk niet meer over hebben.

De pers over haar debuutprogramma Ongeschreven:
Erg genieten als je van down to earth, droog, licht cynisch, niet onvriendelijk maar wel ongefilterd en breed geïrriteerd houdt.” - NRC ⭐⭐⭐⭐
Schuddeboom entertaint de zaal met breed uitgesponnen verhalen en goed getimede grappen.” - Trouw ⭐⭐⭐
Ze maakt veel contact, is lekker ad rem en kent het effect van het uitgestreken gezicht waarmee ze na een provocatie de zaal inkijkt.” - de Volkskrant ⭐⭐⭐

Credits

foto: Paul Tolenaar