Fred Delfgaauw en Bert van den Brink
Vliegen met één vleugel Kleine zaal Normaal tarief: € 20,00 incl. service- en excl. administratiekostenBeschrijving
Regie: Fred Delfgaauw - tekst en spel: Fred Delfgaauw en Bert van den Brink - muziek: Bert van den Brink - i.s.m. Studio Peer
Na 25 jaar solotheater zoekt meesterverteller Fred Delfgaauw de laatste jaren samenwerking met theatercollega’s. Het leidde tot twee bijzondere projecten met cabaretier Sjaak Bral. Op het snijvlak van ontwapenende humor en magisch realisme ontstonden de voorstellingen Koffiehuis de Ooievaar en De Nachclub en werd de kiem gelegd voor een nieuw theatergenre: cabadrama.
Waren de voorstellingen met Bral bont en onstuimig, dit keer gaat Delfgaauw met pianovirtuoos Bert van den Brink de diepte in, op zoek naar de grootsheid van de kleine waarheid. De heren laten zich door elkaars metier inspireren. Samen tillen zij u op één vleugel door een wonderlijke wereld vol schitterende teksten, prachtige verhalen en waarachtige personages.
Luister hier naar twee interviews met Fred Delfgauw en Bert van den Brink!
Interview 1
Interview 2