JONGdanst! in Roosendaal (12+)
Danstheater AYA - Venus(12+) Grote zaal Normaal tarief: € 11,25 incl. service- en excl. administratiekostenBeschrijving
CJP.nl - Vrouwelijkheid. Daarover gaat de nieuwe productie van AYA Danstheater, die is vernoemd naar de godin van de liefde en de vruchtbaarheid: Venus. Zeven vrouwen laten via dans, spel en zang zien dat vrouwen heel veel power hebben. Lees verder
Vrouwelijkheid. Daarover gaat de nieuwe productie van AYA Danstheater, die is vernoemd naar de godin van de liefde en de vruchtbaarheid: Venus. Zeven vrouwen laten via dans, spel en zang zien dat vrouwen héél veel power hebben.
In het begin van de avond speelt danstheater AYA de voorstelling VENUS. Danstheater AYA maakt sinds 1996 met veel succes grensoverschrijdende danstheatervoorstellingen voor jeugd en jongeren. AYA wortelt in de realiteit van nu, haalt de eigentijdse dans uit haar ivoren toren en weet bezoekers te bereiken met een taal die bij uitstek populair is onder jongeren: dans. Danstheater AYA communiceert met haar publiek via recalcitrant danstheater met humor
concept, choreografie en regie: Wies Bloemen
Loop vanavond naar buiten. Leg je oor tegen de nacht. En luister.
Overal: verleidelijk gefluister. Komt van Venus, godin van de liefde.
Ooit keek de wereld tegen haar op. Totdat bezorgde mannen mompelden: ‘Tricky girl. Tikkie te sterk.” Venus moest moven. Weg.
Nu zwerft ze dakloos langs de hemel. Een oranjegele planeet.
But still on fire: 465˚Celsius. Dat is liefde.
Kun je de sterren van de hemel dansen? Ja, maar Venus op aarde krijgen is spannender. AYA lukt het. Met humor en hoop op andere tijden. Zeven vrouwen en één man. Dansen dat het een lust is. Dansen tot het daglicht. Dansen uit verlangen.
Een liefdesverklaring aan Venus, vrouw van kracht, zorg en intuïtie.
De vrouw waar mannen o zo bang voor zijn.